Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,9% sub estimat
Contract servicii transport colete
- Număr anunț
- CN1009448
- Autoritate contractantă
- Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
- Furnizor / câștigător
- FEDEX EXPRESS ROMANIA TRANSPORTATION S.R.L. (CUI 1592989)
- Cod CPV
- 60161000-4 · Servicii de transport de colete (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 370.613,75 RON 62,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1016962
- Termen limită
- 03.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 044-100597
- Documentație de atribuire
- DF1041195
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Anexa Caiet de sarcini.xlsx.p7m
- 6.Formulare.docx.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- FisaDate_DF1041195.pdf
- Model Contract si Comanda.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TNT ROMANIA S.R.L. CUI RO 1592989
Valoare atribuită
370.613,75 RON
din 1.000.000 RON estimat
62,9%
Adjudecat la 37,1% din estimat · economie 629.386,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.