Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 72,4% sub estimat
„Bilete CFR din carton termoreactiv pentru emiterea legitimatiilor de calatorie in trafic intern”
- Număr anunț
- CN1009442
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- INFORM LYKOS SA (CUI 9030790)
- Cod CPV
- 34980000-0 · Bilete de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.475.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.512.000 RON 72,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1016235
- Termen limită
- 03.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 044-101519
- Documentație de atribuire
- DF1041204
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - SNTFC 11-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041204.pdf
- Model Acord cadru - SNTFC 11-semnat.pdf.p7s
- Model contract - SNTFC 11-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare - SNTFC 11-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFORM LYKOS SA CUI RO 9030790
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CERACARTA SpA CUI IT00136740404
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TIPOGRAFIA REAL S.A. CUI RO 5330280
Valoare atribuită
1.512.000 RON
din 5.475.600 RON estimat
72,4%
Adjudecat la 27,6% din estimat · economie 3.963.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.