Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,0% sub estimat
Autospeciale stins incendiu cu apă și spumă
- Număr anunț
- CN1009459
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
- Furnizor / câștigător
- ROMPRIM SA (CUI 384998)
- Cod CPV
- 34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.073.584,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.875.873,40 RON 54,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1024211
- Termen limită
- 11.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 044-099853
- Documentație de atribuire
- DF1041248
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041248.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Model de contract.pdf.p7s
- Propunere tehnica - produse 2500.docx.p7s
- Propunere tehnica - produse 3500.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 4.073.584,56 RON Adjudecat: 1.875.873,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: Autospeciale cu apă și spumă de 2500 L | 1.951.469,81 RON | Anulat | — |
| 2 | Lotul 2: Autospeciale cu apă și spumă de 3500 L | 2.122.114,75 RON | ROMPRIM | 1.875.873,40 RON ↓11,6% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
1.875.873,40 RON
din 4.073.584,56 RON estimat
54,0%
Adjudecat la 46,0% din estimat · economie 2.197.711,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.