Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,5% sub estimat
Acord cadru – Achizitie de produse de ingrijire personala
- Număr anunț
- CN1009464
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.301.449,20 RON
- Valoare atribuită
- 579.714,02 RON 55,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1017557
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 044-099850
- Documentație de atribuire
- DF1041284
Documente
Documentația de atribuire
- 3 Modele de formulare.doc.p7s
- 4 MODEL ACORD CADRU.doc.p7s
- 5 MODEL CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE.doc.p7s
- Caiet sarcini Produse ingrijire.docx.p7s
- FisaDate_DF1041284.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 579.714,02 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PRODUSE DE IGIENA PERSONALA | — | MEDCHIM EXPERT SRL,FABI TOTAL GRUP S.R.L. · MEDCHIM EXPERT SRL 5 contracte | 295.093,54 RON |
| MEDCHIM EXPERT SRL,FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 24118 · 01.07.2019 | — | |||
| FABI TOTAL GRUP S.R.L. · contract 25451 · 09.07.2019 | 74.121,85 RON | |||
| MEDCHIM EXPERT SRL · contract 25694 · 08.07.2020 | 74.210,85 RON | |||
| MEDCHIM EXPERT SRL · contract 1333 · 14.01.2020 | 72.561,72 RON | |||
| MEDCHIM EXPERT SRL · contract 52974 · 28.12.2020 | 74.199,12 RON | |||
| 2 | ABSORBANTE IGIENICE SAU TAMPOANE | — | TZMO ROMANIA 5 contracte | 284.620,48 RON |
| TZMO ROMANIA · contract 1334 · 14.01.2020 | 71.213 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 23443 · 26.06.2019 | 71.213 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 22604 · 20.06.2019 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract 25182 · 06.07.2020 | 71.097,24 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 52567 · 22.12.2020 | 71.097,24 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDCHIM EXPERT SRL CUI 35529099
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Valoare atribuită
579.714,02 RON
din 1.301.449,20 RON estimat
55,5%
Adjudecat la 44,5% din estimat · economie 721.735,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.