Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare şi execuţie obiectiv de investiţii „Modernizare drumuri de interes loocal în comuna Argetoaia, jud.Dolj
- Număr anunț
- SCN1038775
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
- Furnizor / câștigător
- DOMARCONS SRL (CUI 5470895)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 529.035 RON
- Valoare atribuită
- 528.763,56 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2019 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1017144
- Termen limită
- 02.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041069
Documente
Documentația de atribuire
- centralizator pret forfetar.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041069.pdf
- Formulare.docx.p7s
- grafic .xlsx.p7s
- lista preturi.pdf.p7s
- Model contract.docx.p7s
- Piese Desenate.pdf.p7s
- Piese Scrise.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- Tema de proiectare (caiet de sarcini).docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Asociați 1
SC Butterfly Effect SRL CUI RO23779997
Valoare atribuită
528.763,56 RON
din 529.035 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 271,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.