Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,0% sub estimat
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII A ECHIPAMENTELOR DE CONTROL DE SECURITATE TIP RAPISCAN ȘI VIDISCO DIN DOTAREA CNAB SI ASIGURAREA PIESELOR DE SCHIMB NECESARE FUNCTIONARII PERMANENTE A ACESTORA.
- Număr anunț
- CN1010653
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- MB TELECOM-LTD SRL (CUI 6612564)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.911.310,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.661.656 RON 79,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1018213
- Termen limită
- 14.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 075-179481
- Documentație de atribuire
- DF1045668
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- FisaDate_DF1045668.pdf
- MODELE FORMULARE.docx.p7s
- NORME SSM.pdf.p7s
- PLCSSM.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Valoare atribuită
1.661.656 RON
din 7.911.310,38 RON estimat
79,0%
Adjudecat la 21,0% din estimat · economie 6.249.654,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.