Atribuită Anunț de participare

,,Contract de achizitie publica de executie lucrari pentru obiectivul: ‘’Imbunatatirea infrastructurii educationale prin Reabilitarea, modernizarea, extinderea si echiparea Gradinitei cu program prelungit ‘’Raza de Soare’’ din Targoviste, judetul Dambovita’’- PMT-2019-P-002, Cod unic de identificare: 4279944-2019-2

Număr anunț
SCN1038868
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
POTENTIAL CONS SRL (CUI 8928505)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.072.841 RON
Valoare atribuită
10.015.576,57 RON
Data publicării
04.03.2019 10:24
Anunț de atribuire
SCNA1017203
Termen limită
18.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041621

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
POTENTIAL CONS SRL CUI RO 8928505
Subcontractanți 2
SIAAS SERVICE SRL CUI 15260297

Valoare atribuită

10.015.576,57 RON

din 8.072.841 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.