Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,3% sub estimat

Achizitie prestari servicii pentru silvicultura si impadurire la LOT 1 - Ticus; LOT 2 - Ungra; LOT 3 - Bunesti; LOT 4 – Jibert, P.O. Jibert, P.O. Lovnic, P.O. Valeni.

Număr anunț
SCN1038860
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Stejarul R.A. (CUI RO23550461)
Furnizor / câștigător
JENINI SRL (CUI 16135934)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723.782 RON
Valoare atribuită
359.677 RON 50,3% sub estimat
Data publicării
04.03.2019 10:09
Anunț de atribuire
SCNA1014030
Termen limită
18.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041625

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 723.782 RON Adjudecat: 359.677 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ticus 44.147 RON Anulat
2 Ungra 63.799 RON Anulat
3 Bunesti 363.467 RON JENINI 359.677 RON ↓1,0%
4 Ticus, P.O. Jibert, P.O. Lovnic, P.O. Valeni 252.369 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
JENINI SRL CUI RO16135934

Valoare atribuită

359.677 RON

din 723.782 RON estimat 50,3%

Adjudecat la 49,7% din estimat · economie 364.105 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.