Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat

Contract servicii de reparatii autoplatforme, inclusiv piese si accesorii - DS Timis

Număr anunț
CN1009553
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
Cod CPV
50114100-8 · Servicii de reparare a camioanelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419.037 RON
Valoare atribuită
336.041,72 RON 19,8% sub estimat
Data publicării
04.03.2019 10:06
Anunț de atribuire
CAN1019303
Termen limită
09.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041438

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 419.037 RON Adjudecat: 336.041,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 OS Cosava 185.014 RON MHS TRUCK SERVICE SRL 127.530,62 RON ↓31,1%
2 OS Lugoj 91.119 RON MHS TRUCK SERVICE SRL 79.594 RON ↓12,6%
3 OS Faget 142.904 RON MHS TRUCK SERVICE SRL 128.917,10 RON ↓9,8%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

336.041,72 RON

din 419.037 RON estimat 19,8%

Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 82.995,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.