Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat

Contract de furnizare de produse: SCUTECE UF, ABSORBANTE UF pentru toate centrele din cadrul DGASPC OLT, conform Caiet de Sarcini si Anexa la Caietul de Sarcini; -cantitate minima solicitata/UM/total produse/2019, furnizare produse pentru perioada: 01.05.2019 - 31.12.2019 - cantitate maxima solicitata/UM/total produse/2019+4luni 2020, furnizare produse pentru perioada: 01.05.2019 - 30.04.2020( aplica prev. art. 165 din ANEXA la H.G. nr. 395/2016 cu modificari si completari ulterioare)

Număr anunț
SCN1038841
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.769 RON
Valoare atribuită
231.368 RON 19,9% sub estimat
Data publicării
04.03.2019 09:01
Anunț de atribuire
SCNA1015655
Termen limită
18.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041613

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687

Valoare atribuită

231.368 RON

din 288.769 RON estimat 19,9%

Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 57.401 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.