Atribuită
Anunț de participare
Achiziție buldoexcavator cu roti inegale pentru implementarea proiectului ”Dotarea Serviciului public de alimentare cu apa si canalizare cu buldoexcavator"
- Număr anunț
- SCN1038830
- Autoritate contractantă
- COMUNA DAENI (PRIMARIA DAENI) (CUI 4794087)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296.746,45 RON
- Valoare atribuită
- 296.700 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1015089
- Termen limită
- 15.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041595
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Formulare XX.pdf.p7s
- 6.Model contract XX.pdf.p7s
- 8. Caiet de sarcini XX.PDF.p7s
- 9.1 Declaraţie art 58.PDF.p7s
- FisaDate_DF1041595.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
296.700 RON
din 296.746,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro