Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
CUREA TRAPEZOIDALA 9000X16X25
- Număr anunț
- SCN1038823
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- AS INDUSTRIAL SA (CUI 12427375)
- Cod CPV
- 34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.980 RON
- Valoare atribuită
- 6.900 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2019 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1016007
- Termen limită
- 21.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041488
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AS INDUSTRIAL SA CUI 12427375
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Valoare atribuită
6.900 RON
din 7.980 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 1.080 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.