Atribuită
Anunț de participare
Dispozitiv de avertizare prezenta tensiune electrică
- Număr anunț
- SCN1038815
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- SIROD S.R.L. (CUI 9801207)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.741 RON
- Valoare atribuită
- 8.740 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 08:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1015498
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041693
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_DA6021_STBC.docx.p7s
- Contract__DA6021_ STBC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041693.pdf
- Formulare__DA6021_STBC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIROD S.R.L. CUI RO 9801207
Valoare atribuită
8.740 RON
din 8.741 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro