Atribuită Cumpărare directă

Influenta A+B caseta, test rapid determinare GRIPA A+B, cu controale incluse in kit

Număr anunț
DA34952767
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON