Atribuită Anunț de participare

Achizitie utilaj multifunctional (Buldoexcavator) pentru Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență al Comunei Grămeşti, in cadrul proiectului finantat prin FEADR, Sm 19.2 "ACHIZITIE UTILAJ MULTIFUNCȚIONAL (BULDOEXCAVATOR), COMUNA GRĂMEȘTI, JUDETUL SUCEAVA"

Număr anunț
SCN1039010
Autoritate contractantă
Comuna Gramesti (Primaria Gramesti) Suceava (CUI 4441301)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316.756,10 RON
Valoare atribuită
316.728 RON
Data publicării
05.03.2019 18:32
Anunț de atribuire
SCNA1015418
Termen limită
18.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041898

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

316.728 RON

din 316.756,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.