Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
REABILITARE SI MODERNIZARE CLADIRE GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL STANCUTA, COMUNA STANCUTA, JUDETUL BRAILA – CONTINUARE LUCRARI
- Număr anunț
- SCN1039005
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
- Furnizor / câștigător
- DOFLOM SRL (CUI 18597107)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553.023,27 RON
- Valoare atribuită
- 520.279,32 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2019 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1015324
- Termen limită
- 27.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041843
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI GRADINITA STANCUTA_Part1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI GRADINITA STANCUTA_Part2.pdf.p7s
- Contract de lucrari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041843.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOFLOM SRL CUI 18597107
Valoare atribuită
520.279,32 RON
din 553.023,27 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 32.743,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.