Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Suport tehnic pentru 50 buc.licente Oracle eBS
- Număr anunț
- CN1010688
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 108.060 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 10:14
- Anunț de atribuire
- CAN1019871
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045735
Documente
Documentația de atribuire
- 1748_7aa88697-b0d9-484e-ae16-7baae52e70df.xml.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045735.pdf
- formulare.pdf.p7s
- Instructiunile catre ofertanti.pdf.p7s
- model ct.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Valoare atribuită
108.060 RON
din 110.000 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 1.940 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.