Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Achizitionare unui utilaj multifunctional de tip buldoexcavator in cadrul proiectului „DOTAREA COMPARTIMENTULUI DE GOSPODĂRIRE COMUNALĂ DIN COMUNA SARMIZEGETUSA , JUDEȚUL HUNEDOARA CU UN UTILAJ MULTIFUNCȚIONAL DE TIP BULDOEXCAVATOR”
- Număr anunț
- SCN1038980
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARMIZEGETUSA (CUI 4633293)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 43211000-5 · Buldozere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363.363 RON
- Valoare atribuită
- 356.900 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2019 10:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1016616
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041761
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RET ECHIPAMENTE S.R.L. CUI 40550917
Valoare atribuită
356.900 RON
din 363.363 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 6.463 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.