Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare recipienti de laborator

Număr anunț
CN1009475
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220.528 RON
Data publicării
05.03.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1019198
Termen limită
10.04.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 045-102272
Documentație de atribuire
DF1041274

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (15)

Estimat: 1.220.528 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Recipienti recoltare sange 660.096 RON
2 Recipient recoltare 1,8ml sânge pt.cititorul automat de VSH mod… 72.000 RON Novaintermed S.R.L.
3 Microrecipienti 46.592 RON
4 Recipient recoltare 4ml sânge pt.analize de toxicologie 3.600 RON
5 Recipient recoltare urină aprox.250ml, nesteril, pt.sediment Ad… 51.000 RON A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L.
6 Recipient recoltare urină 75-100ml, nesteril, pt.examen sumar u… 84.000 RON
7 Recipient recoltare urină 60ml, steril, pt.urocultură sau spută 57.600 RON Nova Fit 2000 S.R.L.
8 Eprubetă cu vârf rotund și capac (dop), 16x100mm, pt.analiza ur… 15.840 RON
9 Eprubetă din plastic, cu vârf conic, 16x100mm, aprox.10ml, pt.c… 11.520 RON ZONEMED BIOMETRIX
10 Eprubetă cu tijă din plastic cu tampon, pt.recoltare tip exudat… 54.000 RON
11 Eprubetă cu mediu Amies de transport, cu tijă din plastic cu ta… 91.200 RON ALPHA NED 2000 EXIM
12 Recipient recoltare scaun, pt.examen coproparazitologic 12.000 RON PRIMEX MEDICAL
13 Recipient recoltare scaun, pt.examen coprobacteriologic 9.600 RON BIZMED SRL
14 Tub cu 1ml mediu Amies lichid și tampon anexat pt.recoltări din… 47.520 RON
15 Tub cu 2ml mediu modificat Cary Blair lichid și tampon anexat p… 3.960 RON

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PRIMEX MEDICAL SRL CUI RO 12958261
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
BIZMED SRL CUI 27647093
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.