Atribuită Cumpărare directă

Serviciu ptr revizuirea sistemului de managemt al calitatii cf standard ISO 15189/2023

Număr anunț
DA34938648
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
PROSIM CONSULT SRL (CUI 15341448)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.500 RON
Data publicării
31.01.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.500 RON