Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Extinderea rețelei de apă potabilă și realizarea bransamentelor în comuna Socol, județul Caraș-Severin
- Număr anunț
- SCN1039119
- Autoritate contractantă
- Comuna Socol (Primaria Comunei Socol) (CUI 3227220)
- Furnizor / câștigător
- EDIFICE BUILD SRL (CUI 28065239)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503.601,14 RON
- Valoare atribuită
- 503.495,64 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 18:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1016881
- Termen limită
- 22.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042070
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare.docx.p7s
- Campia planse.pdf.p7s
- Detalii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042070.pdf
- PARTE ECONOMICA.pdf.p7s
- Parte Scrisa Apa Socol.pdf.p7s
- Zlatita planse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EDIFICE BUILD SRL CUI RO28065239
Valoare atribuită
503.495,64 RON
din 503.601,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro