Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Execuție lucrări de extindere a retelei de canalizare si realizarea racordarilor in comuna Socol, judetul Caras-Severin
- Număr anunț
- SCN1039118
- Autoritate contractantă
- Comuna Socol (Primaria Comunei Socol) (CUI 3227220)
- Furnizor / câștigător
- EDIFICE BUILD SRL (CUI 28065239)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972.087 RON
- Valoare atribuită
- 971.411,76 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2019 18:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1016882
- Termen limită
- 22.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041955
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare.docx.p7s
- FisaDate_DF1041955.pdf
- PARTEA DESENATA.part1.rar.p7s
- PARTEA DESENATA.part2.rar.p7s
- PARTE ECONOMICA.pdf.p7s
- PARTE SCRISA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EDIFICE BUILD SRL CUI RO28065239
Valoare atribuită
971.411,76 RON
din 972.087 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 675,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.