Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,2% sub estimat

ACORD CADRU CARTUSE SI TONERE

Număr anunț
SCN1039105
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614.264,74 RON
Valoare atribuită
115.709 RON 81,2% sub estimat
Data publicării
06.03.2019 15:53
Anunț de atribuire
SCNA1013988
Termen limită
19.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042079

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (9)

Adjudecat: 115.709 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT BROTHER VIC INSERO 2 contracte 36.900 RON
VIC INSERO · contract 14211 · 13.05.2019
VIC INSERO · contract 14212 · 13.05.2019 36.900 RON
2 LOT CANON VIC INSERO
3 LOT HP VIC INSERO
4 LOT KONICA VIC INSERO 2 contracte 2.710 RON
VIC INSERO · contract 14213 · 13.05.2019 2.710 RON
VIC INSERO · contract 14210 · 13.05.2019
5 LOT LEXMARK VIC INSERO · VIC INSERO,Mida Soft Business,UNION CO 2 contracte 68.537 RON
VIC INSERO · contract 14214 · 13.05.2019 68.537 RON
VIC INSERO,Mida Soft Business,UNION CO · contract 14209 · 13.05.2019
6 LOT PANASONIC VIC INSERO · VIC INSERO,UNION CO 2 contracte 100 RON
VIC INSERO · contract 14215 · 13.05.2019 100 RON
VIC INSERO,UNION CO · contract 14208 · 13.05.2019
7 LOT PANTUM Anulat
8 LOT SAMSUNG UNION CO 2 contracte 2.200 RON
UNION CO · contract 14216 · 13.05.2019 2.200 RON
VIC INSERO,UNION CO · contract 14207 · 13.05.2019
9 LOT XEROX VIC INSERO 2 contracte 5.262 RON
VIC INSERO · contract 14206 · 13.05.2019
VIC INSERO · contract 14217 · 13.05.2019 5.262 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973

Valoare atribuită

115.709 RON

din 614.264,74 RON estimat 81,2%

Adjudecat la 18,8% din estimat · economie 498.555,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.