Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,4% sub estimat
Carne de pasare
- Număr anunț
- SCN1039056
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401.912,20 RON
- Valoare atribuită
- 291.595,90 RON 27,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2019 09:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1016361
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041865
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si anexa I - carne de pasare.pdf.p7s
- centralizator carne congelata-refrigerata.xlsx.p7s
- Draft contract furnizare 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1041865.pdf
- Formulare 2019 - carne de pasare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SIGISMUND COM SRL CUI RO 5740921
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Valoare atribuită
291.595,90 RON
din 401.912,20 RON estimat
27,4%
Adjudecat la 72,6% din estimat · economie 110.316,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.