Atribuită
Anunț de participare
Produse agroalimentare
- Număr anunț
- SCN1039039
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01333 (CUI 14101463)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611.780 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1015411
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041863
Documente
Documentația de atribuire
- 02 fisa de date Anexa A.PDF.p7s
- 02 fisa de date Anexa B.PDF.p7s
- 02 Fisa de date.PDF.p7s
- 03 caietul de sarcini anexa necesar.PDF.p7s
- 03 Caietul de sarcini.PDF.p7s
- 04 proiect acord cadru anexa necesar.PDF.p7s
- 04 Proiect acord cadru.PDF.p7s
- 05 proiect contract subsecvent anexa necesar.PDF.p7s
- 05 proiect contract subsecvent Grafic de livrare.PDF.p7s
- 05 Proiect contract subsecvent.PDF.p7s
- 05 proiect contract susecvent Liste cu persoane de contact.PDF.p7s
- 06 Formulare.PDF.p7s
- 07 Declaratie functii decizie.PDF.p7s
- FisaDate_DF1041863.pdf
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 611.780 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Apa minerala | 104.000 RON | METRANS S.R.L. | — |
| 2 | ceai | 4.680 RON | — | |
| 3 | specialitati din carne | 54.600 RON | Cristim - Tim Companie de Familie SRL | — |
| 4 | cascaval | 160.200 RON | S.C. SALTEMPO S.R.L. S.R.L. | — |
| 5 | zahar | 13.300 RON | STEDYAN COM S.R.L. | — |
| 6 | Lapte uht | 275.000 RON | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
SALTEMPO SRL CUI 3119988
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
METRANS SRL CUI RO 14517474
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.