Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INTRETINERE LUNARA MONTCHARGE CRESA NR. 9

Număr anunț
DA34948665
Autoritate contractantă
CRESA - CRAIOVA (CUI 46221476)
Furnizor / câștigător
TOTALLIFT SERVICE SRL (CUI 36537553)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON