Atribuită Cumpărare directă

Serviciul privind desfasurarea activitatii la Bazinul de inot didactic Targu Jiu

Număr anunț
DA34927207
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
Cod CPV
75252000-7 · Servicii de salvare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
58.200 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
02.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.200 RON