Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,0% sub estimat
16 - ”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare "
- Număr anunț
- SCN1039026
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- CREST POL SERV SRL (CUI 7861318)
- Cod CPV
- 45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.158.220,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.642.159,36 RON 48,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2019 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1016936
- Termen limită
- 22.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041933
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini LOT 1.pdf.p7s
- caiet sarcini Lot 2 parte 2.pdf.p7s
- Caiet sarcini Lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041933.pdf
- Formulare I R .doc.p7s
- MODEL CONTRACT I+R.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CREST POL SERV SRL CUI RO 7861318
Valoare atribuită
1.642.159,36 RON
din 3.158.220,33 RON estimat
48,0%
Adjudecat la 52,0% din estimat · economie 1.516.060,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.