Atribuită
Anunț de participare
monofilament sintetic
- Număr anunț
- CN1009525
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.085.853,02 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1021523
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 046-104866
- Documentație de atribuire
- DF1041336
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini monofilament sintetic 22.02.2019.PDF.p7s
- clauze contractuale monofilament sintetic 22.02.2019.PDF.p7s
- FisaDate_DF1041336.pdf
- formulare monofilament sintetic 22.02.2019.PDF.p7s
DUAE
Loturi (5)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | fir osteosinteza, resorbabil,pacing epicardic | — | RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE | — |
| 3 | fire monoplolipropilena | — | MEDTRONIC ROMANIA | — |
| 4 | fir poliester | — | — | |
| 5 | fire poliamida | — | ROMBIOMEDICA | — |
| 6 | fire PTFE | — | LIFETECH CONSULTING | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
LIFETECH CONSULTING SRL CUI RO 26420806
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE CUI RO 9245101
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.