Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat
STAŢIE DE LUCRU PERFORMANTĂ ȘI PLĂCI GPU
- Număr anunț
- CN1010709
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.680,66 RON
- Valoare atribuită
- 34.990 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2019 16:25
- Anunț de atribuire
- CAN1018329
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045914
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHOENIX IT SRL CUI RO 16578664
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
34.990 RON
din 41.680,66 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 6.690,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.