Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,2% sub estimat
LUCRARI DE REPARAŢII CURENTE IN CAZARMILE 2629 BUCURESTI -U.M. 01357 BUCURESTI, 1360 PREDEAL – UM 01090 PREDEAL, 2864 CRAIOVA- UM 01178 CRAIOVA SI 1376 CARAGIALE-UM 01403 CARAGIALE, DEFALCATE PE 7 LOTURI
- Număr anunț
- SCN1039198
- Autoritate contractantă
- U.M. 02031 Bucuresti (CUI 14601582)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.447.529,79 RON
- Valoare atribuită
- 2.646.567,59 RON 23,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 15:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1016345
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042232
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 3.447.529,79 RON Adjudecat: 2.646.567,59 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparaţii curente la covorul asfaltic(platou, drumur… | 1.059.915,02 RON | Rocka Genco SRL | 900.712,71 RON ↓15,0% |
| 2 | Lucrări de reparaţii curente la instalatiile interioare de inca… | 216.491,34 RON | VIOSIL INSTALCONSTRUCT S.R.L. | 207.156,47 RON ↓4,3% |
| 3 | Lucrări de reparaţii curente la imprejmuirea cazarmii (gard din… | 368.103,90 RON | MIVA CONSTRUCT | 326.574,95 RON ↓11,3% |
| 4 | Lucrări de reparaţii curente la covorul asfaltic(platou, drumur… | 307.155,63 RON | PIKANORE | 270.097,51 RON ↓12,1% |
| 5 | Lucrări de reparaţii curente la pavilioanele H si H1-magazii di… | 886.545,44 RON | S.C. DRAFT CONSTRUCT S.R.L. S.R.L. | 593.999,98 RON ↓33,0% |
| 6 | Lucrări de reparaţii curente la instalatia exterioara de alimen… | 114.356,25 RON | Anulat | — |
| 7 | Lucrări de reparaţii curente la pavilioanele W 24-remiza PSI, W… | 494.962,21 RON | S.C. IZOLINE DISTRIBUTIE S.R.L. | 348.025,97 RON ↓29,7% |
Participanți · 13 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PIKANORE SRL CUI RO 16999400
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DRAFT CONSTRUCT SRL CUI RO 16322932
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
MIVA CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 15653610
Valoare atribuită
2.646.567,59 RON
din 3.447.529,79 RON estimat
23,2%
Adjudecat la 76,8% din estimat · economie 800.962,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.