Atribuită
Anunț de participare
“Lucrari de intretinere si reparatii a strazilor de pe raza orasului Tg. Neamt, judetul Neamt”
- Număr anunț
- SCN1039156
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CCDP SRL (CUI 19014236)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.000 RON
- Valoare atribuită
- 600.000 RON
- Data publicării
- 07.03.2019 09:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1014514
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042115
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRUST CCDP SRL CUI RO 19014236
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONEST SA CUI RO 1959695
Valoare atribuită
600.000 RON
din 600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro