Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Lucrari de reabilitare drum forestier Valea Balului
- Număr anunț
- SCN1039154
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- VALAH CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 23056027)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.364.795 RON
- Valoare atribuită
- 2.359.723,07 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1016607
- Termen limită
- 11.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042101
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- DOCUMENTATIE LICITATIE.zip.p7s
- FisaDate_DF1042101.pdf
- formulare DF.docx.p7s
- PIESE DESENATE.zip.p7s
- P.T. D.F. VALEA BALULUI.pdf.p7s
- TABEL Nr.1 MISCAREA TERASAMENTELOR.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL CUI RO 23056027
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BALASTOTRANS S.R.L. CUI RO16606683
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760
Valoare atribuită
2.359.723,07 RON
din 2.364.795 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 5.071,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.