Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Lucrari de reabilitare drum forestier Beculesti
- Număr anunț
- SCN1039153
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- VALAH CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 23056027)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.702.527 RON
- Valoare atribuită
- 1.695.272,73 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 09:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1016606
- Termen limită
- 11.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042095
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- DOC LICITATIE.zip.p7s
- FisaDate_DF1042095.pdf
- formulare DF.docx.p7s
- PIESE DESENATE.zip.p7s
- P.T. Df Beculesti.pdf.p7s
- Tabel terasamente Tronson II.pdf.p7s
- Tabel terasamente Tronson I.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL CUI RO 23056027
Oferta 2
Individuala
Ofertant
INFRACEM SRL CUI 34661783
Oferta 3
Individuala
Ofertant
BALASTOTRANS S.R.L. CUI RO16606683
Valoare atribuită
1.695.272,73 RON
din 1.702.527 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 7.254,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.