Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Lucrari de reabilitare drum forestier Calui Vale

Număr anunț
SCN1039147
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 23056027)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.982.772 RON
Valoare atribuită
1.975.729,10 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
07.03.2019 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1016601
Termen limită
08.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042060

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
INFRACEM SRL CUI 34661783
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493

Valoare atribuită

1.975.729,10 RON

din 1.982.772 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 7.042,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.