Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat

MOTOARE ELECTRICE ASINCRONE TRIFAZATE (2)

Număr anunț
CN1009673
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
SITAN GRUP SRL (CUI 16633114)
Cod CPV
31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818.430 RON
Valoare atribuită
646.588 RON 21,0% sub estimat
Data publicării
07.03.2019 08:22
Anunț de atribuire
CAN1018857
Termen limită
25.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042024

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SITAN GRUP SRL CUI RO 16633114
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

646.588 RON

din 818.430 RON estimat 21,0%

Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 171.842 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.