Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 92,8% sub estimat

Acord cadru de furnizare reactivi pentru determinarea grupelor sanguine compatibili cu Linia Diamed (linia de instrumente ID-SYSTEM) din dotarea Spitalului Municipal Caracal

Număr anunț
SCN1039122
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
733.950 RON
Valoare atribuită
52.495 RON 92,8% sub estimat
Data publicării
07.03.2019 07:21
Anunț de atribuire
SCNA1015673
Termen limită
27.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042069

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271

Valoare atribuită

52.495 RON

din 733.950 RON estimat 92,8%

Adjudecat la 7,2% din estimat · economie 681.455 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.