Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
“Servicii de suport tehnic si mentenanta pentru licențele Oracle” 2019
- Număr anunț
- CN1009588
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.908.539 RON
- Valoare atribuită
- 1.890.179 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1019790
- Termen limită
- 11.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 047-108019
- Documentație de atribuire
- DF1041702
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SERV ORACLE 2019-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1041702.pdf
- Formulare ORACLE 2019-semnat.doc.p7s
- ModelContract_DF1041702.pdf
- PROIECT CONTRACT SERV ORACLE 2019-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Valoare atribuită
1.890.179 RON
din 1.908.539 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 18.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.