Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,5% sub estimat

Acord cadru furnizare alimente

Număr anunț
CN1009564
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.700 RON
Valoare atribuită
8.507 RON 80,5% sub estimat
Data publicării
07.03.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1015196
Termen limită
04.04.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 047-107153
Documentație de atribuire
DF1041627

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 26.900 RON Adjudecat: 8.507 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Ceapa uscata alba 16.100 RON PARHAN COM S.R.L. 2 contracte 3.472 RON ↓78,4%
PARHAN COM S.R.L. · contract A 108820 · 22.04.2019
PARHAN COM S.R.L. · contract A 111520 · 30.05.2019 3.472 RON
3 Pastarnac radacina 10.800 RON STEDYAN COM S.R.L. 4 contracte 5.035 RON ↓53,4%
STEDYAN COM S.R.L. · contract A 108825 · 22.04.2019
STEDYAN COM S.R.L. · contract 111521 · 30.05.2019 2.385 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract A 116614 · 01.08.2019 1.060 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract A 118691 · 30.08.2019 1.590 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.507 RON

din 43.700 RON estimat 80,5%

Adjudecat la 19,5% din estimat · economie 35.193 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.