Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1009569
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED PRO S.R.L. (CUI 31389979)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.332.805 RON
- Valoare atribuită
- 1.322.004,26 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.03.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1017018
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 047-107155
- Documentație de atribuire
- DF1041585
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 1.332.805 RON Adjudecat: 1.322.004,26 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem integrat de ventilatie, defibrilare si monitorizare | 361.800 RON | PRO RSQ | 361.788 RON |
| 2 | Sistem complet de fototerapie | 235.400 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 235.400 RON |
| 3 | Unitate testare la efort tip 2 | 187.605 RON | HELLIMED SRL | 307.105 RON |
| 4 | Unitate testare la efort pentru ecocardiografie | 122.000 RON | — | |
| 5 | Spirometru cu sistem DLCO | 171.000 RON | NEOTECH | 170.600 RON ↓0,2% |
| 6 | Motor electric pentru neurochirugie | 255.000 RON | Smart Surgical Solutions | 247.111,26 RON ↓3,1% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
SMART SURGICAL SOLUTIONS SRL CUI 34225849
Valoare atribuită
1.322.004,26 RON
din 1.332.805 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 10.800,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.