Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,9% sub estimat
„Tabla si profile din otel”
- Număr anunț
- SCN1039289
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- METACOM 2000 SRL (CUI 14214179)
- Cod CPV
- 14622000-7 · Otel (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.060,09 RON
- Valoare atribuită
- 208.445,52 RON 44,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2019 14:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1015611
- Termen limită
- 26.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042416
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042416.pdf
- formulare furnizare-semnat.doc.p7s
- Model contract de furnizare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
METACOM 2000 SRL CUI RO 14214179
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TREFO SRL CUI RO 9359793
Valoare atribuită
208.445,52 RON
din 378.060,09 RON estimat
44,9%
Adjudecat la 55,1% din estimat · economie 169.614,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.