Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,9% sub estimat

Materiale de curățenie, întreținere și igienă personală

Număr anunț
SCN1039286
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407.140,82 RON
Valoare atribuită
248.728,30 RON 38,9% sub estimat
Data publicării
08.03.2019 14:07
Anunț de atribuire
SCNA1016567
Termen limită
20.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042462

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 407.140,82 RON Adjudecat: 248.728,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale de curățenie 161.803,85 RON DNS BIROTICA 136.434,70 RON ↓15,7%
2 Materiale de întreținere 123.228,51 RON DNS BIROTICA 112.293,60 RON ↓8,9%
3 Materiale de igienă personală 85.260,80 RON Anulat
4 Materiale pentru spălătorie 25.998,66 RON Anulat
5 Diverse materiale de întreținere 10.849 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2 Individuala
Ofertant
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234

Valoare atribuită

248.728,30 RON

din 407.140,82 RON estimat 38,9%

Adjudecat la 61,1% din estimat · economie 158.412,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.