Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Servicii de elaborare a documentatiilor tehnice pentru reînnoirea Autorizatiilor de Gospodarire a Apelor pentru:LEA 220kV Arefu –CHE Vidraru, LEA 220kV Bradu –Târgoviște și stația 400/220/110/20kV Bradu
- Număr anunț
- CN1009724
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- AQUACON PROIECT S.R.L. (CUI 12553209)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.800 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2019 11:04
- Anunț de atribuire
- CAN1016006
- Termen limită
- 09.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042268
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1042268.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Model de contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AQUACON PROIECT S.R.L. CUI RO 12553209
Valoare atribuită
31.800 RON
din 32.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.