Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de mentenanta si service pentru separatoarele centrifugale din Statia de Epurare aflata in dotarea S.C.APA CANAL 2000 S.A
- Număr anunț
- SCN1039256
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- WWS SERV S.R.L. (CUI 23944776)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.000 RON
- Valoare atribuită
- 169.574 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2019 10:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1015922
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042169
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- declaratie conflict de interese ART 73-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1042169.pdf
- Oferta financiara MODEL-semnat.docx.p7s
- Proiect de contract MENTENANTA si SERVICE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
WWS SERV S.R.L. CUI RO23944776
Valoare atribuită
169.574 RON
din 170.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 426 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.