Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,2% sub estimat
Servicii de reparare motoferastraie și furnizare piese - DS Bihor
- Număr anunț
- CN1009722
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- MINODAN RAREŞ S.R.L. (CUI 39269358)
- Cod CPV
- 42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306.049 RON
- Valoare atribuită
- 42.171 RON 86,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2019 10:03
- Anunț de atribuire
- CAN1015394
- Termen limită
- 11.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042297
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini motoferastraie-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1042297.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 306.049 RON Adjudecat: 42.171 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piese de schimb şi servicii de reparaţii – întreţinere pentru … | 100.153 RON | Anulat | — |
| 2 | Piese de schimb şi servicii de reparaţii – întreţinere pentru … | 131.875 RON | Anulat | — |
| 3 | Piese de schimb şi servicii de reparaţii – întreţinere pentru … | 27.519 RON | Anulat | — |
| 4 | Piese de schimb şi servicii de reparaţii – întreţinere pentru … | 46.502 RON | MINODAN RARES | 42.171 RON ↓9,3% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MINODAN RAREŞ S.R.L. CUI 39269358
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MOTOUTILAJE SRL CUI RO29457400
Valoare atribuită
42.171 RON
din 306.049 RON estimat
86,2%
Adjudecat la 13,8% din estimat · economie 263.878 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.