Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 95,9% sub estimat

Verificat, testat, reconditionat si clasificat material tubular

Număr anunț
SCN1039253
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
BATBASCOV (CUI 167662)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730.152 RON
Valoare atribuită
29.839 RON 95,9% sub estimat
Data publicării
08.03.2019 09:52
Anunț de atribuire
SCNA1015261
Termen limită
22.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042238

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BATBASCOV CUI 167662
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TUBEX SRL CUI 15638067

Valoare atribuită

29.839 RON

din 730.152 RON estimat 95,9%

Adjudecat la 4,1% din estimat · economie 700.313 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.