Anulată
Anunț de participare
"Modernizare drum judetean DJ 246: lim. jud. Vaslui — Tufestii de Sus — Scanteia — intersectie DJ 248 — Scheia — Draguseni — Ipatele — Tibanesti, km. 20+450-56+506"
- Număr anunț
- CN1010725
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.817.915,87 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1018500
- Termen limită
- 29.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 077-182429
- Documentație de atribuire
- DF1045815
Documente
Documentația de atribuire
- 1. doc tehnica dj246.rar.p7s
- 2. doc tehnica dj246.rar.p7s
- CS cu cerintele benef-DJ246.doc.p7s
- FisaDate_DF1045815.pdf
- Formulare DJ246.doc.p7s
- Liste de cantitati- Partea II.pdf.p7s
- Liste de cantitati- Partea I.pdf.p7s
- Modernizare 246 Acord Contractual.doc.p7s
- Plan de semnalizare- Partea III.pdf.p7s
- Plan de semnalizare- Partea II.pdf.p7s
- Plan de situatie Rev. 03 - Partea III.pdf.p7s
- Plan de situatie Rev. 03 - Partea II.pdf.p7s
- Plan de situatie Rev. 03 - Partea I.pdf.p7s
- Profile caracteristice - Partea III.pdf.p7s
- Profile caracteristice - Partea II.pdf.p7s
- Profile caracteristice - Partea I.pdf.p7s
- Profile caracteristice - Partea IV.pdf.p7s
- Profile caracteristice - Partea V.pdf.p7s
- Profile Long. - Partea II.pdf.p7s
- Profile Long. - Partea I.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.