Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,8% sub estimat
EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR: LOT 1 – IMOBIL SITUAT PE STRADA REPUBLICII NR.14 LOT 2 – IMOBIL SITUAT PE STRADA VASILE ALECSANDRI 8, 8A si 10 LOT 3 –IMOBIL SITUAT PE STRADA REPUBLICII NR.15 LOT 4- IMOBIL SITUAT PE STRADA REPUBLICII NR.17-19 LOT 5- IMOBIL SITUAT PE STRADA REPUBLICII NR.21 LOT 6- IMOBIL SITUAT PE STRADA IOSIF VULCAN NR.14 LOT 7- IMOBIL SITUAT PE STRADA INDEPEMDENTEI NR. 11-13 DIN MUNICIPIUL ORADEA COD UNIC 4230487/2019/3
- Număr anunț
- CN1009715
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- CONPILA SRL (CUI 5518322)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.919.887,38 RON
- Valoare atribuită
- 3.224.640,77 RON 63,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2019 08:48
- Anunț de atribuire
- CAN1018396
- Termen limită
- 16.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042262
Documente
Documentația de atribuire
- ANTEM.NR.11 lot 7.7z.p7s
- Arhitectura.7z kot3.p7s
- ARHITECTURA LOT 1.7z.p7s
- ARHITECTURA LOT 4.7z.p7s
- ARHITECTURA lot 5.7z.p7s
- Arhitectură lot 6.7z.001.p7s
- Arhitectură lot 6.7z.002.p7s
- CAIET DE SARCINI ALEXANDRI NR.8-8A-10.docx.p7s
- Caiet de sarcini execuție str. Republicii nr.17-19.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI IOSIF VULCAN NR.14 LOT 6.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI REPUBLICII 14 LOT 1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI REPUBLICII 15 LOT 3.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI REPUBLICII 21 LOT 5.pdf.p7s
- Devize fără valori lot 6.7z.p7s
- DEVIZE LOT 1.7z.p7s
- DEVIZE LOT 4.7z.p7s
- DEVIZE lot 5.7z.p7s
- Doc. economica.7z lot 3.p7s
- Expertiza.7z lot 3.p7s
- EXPERTIZA LOT 4.7z.p7s
- EXPERTIZA lot 5.7z.p7s
- EXPERTIZA TEHNICA LOT 1.7z.p7s
- FisaDate_DF1042262.pdf
- Formulare.docx.p7s
- lot 2 ALECSANDRI 10 Arhitectură.7z.p7s
- LOT 2 ALECSANDRI 10 Formulare fără valori.7z.p7s
- LOT 2 ALECSANDRI 10 planse.7z.001.p7s
- LOT 2 ALECSANDRI 10 planse.7z.002.p7s
- lot 2 alecsandri 8A Arhitectură.7z.p7s
- LOT 2 ALECSANDRI 8A Formulare fără valori.7z.p7s
- LOT 2 ALECSANDRI 8A planse.7z.001.p7s
- LOT 2 ALECSANDRI 8A planse.7z.002.p7s
- lot 2 alecsandri 8Arhitectură.7z.p7s
- lot 2 alecsandri 8 Formulare fărăr valori.7z.p7s
- lot 2 alecsandri 8 planse.7z.001.p7s
- lot 2 alecsandri 8 planse.7z.002.p7s
- lot 3 Arhitectura.7z.001.p7s
- lot 3 Arhitectura.7z.002.p7s
- lot 7CAIET DE SARCINI Independentei nr. 11- 13.docx.p7s
- lot 7 MEM487 PT Casa Fuchsl INDEPENDENTEI NR.13.doc.p7s
- MEM487 PT Casa Fuchsl iNDEPENDENTEI NR.11.doc.p7s
- NR. 11 LISTE REABILITARE_FATADE_CASA_FUCHSL.xml.p7s
- NR. 13 LISTE REABILITARE_FATADE_CASA_FUCHSL lot 7.xml.p7s
- PLANSE Independentei nr.11 lot 7.7z.p7s
- PLANSE independentei nr.13.7z lot 7.p7s
- Plan SSM_interventii ulterioare lot 3.pdf.p7s
- Plan SSM lot 3.pdf.p7s
- Propunere Contract de lucrari- executie -.docx.p7s
- REZISTENTA LOT 1.7z.p7s
- SSM LOT 1.7z.p7s
- SSM LOT 4.7z.p7s
- SSM lot 5.7z.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 8.919.887,38 RON Adjudecat: 3.224.640,77 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR: LOT 1 – … | 936.151,27 RON | IGNA CONSTRUCT S.R.L. | 556.276,15 RON ↓40,6% |
| 2 | EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR: LOT 2 –… | 1.779.257,76 RON | CONPILA | 1.843.709,18 RON |
| 3 | EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR: LOT 3 … | 1.469.191,64 RON | Anulat | — |
| 4 | EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR: LOT 4 IM… | 801.463,82 RON | IGNA CONSTRUCT S.R.L. | 539.901,01 RON ↓32,6% |
| 5 | EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR: LOT 5 IMO… | 439.140,33 RON | IGNA CONSTRUCT S.R.L. | 284.754,43 RON ↓35,2% |
| 6 | EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR: LOT 6 IM… | 799.036,32 RON | Anulat | — |
| 7 | EXECUTIE A LUCRARILOR PRIVIND REABILITAREA FATADELOR LOT 7 IMO… | 2.695.646,24 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IGNA CONSTRUCT SRL CUI RO 70642
Asociați 1
SC MULTIPROD SRL CUI RO 75240
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CONPILA SRL CUI RO 5518322
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 6390298
Valoare atribuită
3.224.640,77 RON
din 8.919.887,38 RON estimat
63,8%
Adjudecat la 36,2% din estimat · economie 5.695.246,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.