Anulată
Anunț de participare
LOT I - “Executia lucrarilor pentru proiectul “CRESTEREA PERFORMANTEI ENERGETICE A SPITALULUI CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA” LOT II – “Executia lucrarilor pentru proiectul “CRESTEREA PERFORMANTEI ENERGETICE A SPITALULUI CLINIC MUNICIPAL DR. GAVRIL CURTEANU ORADEA”
- Număr anunț
- CN1009626
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.903.584,92 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 08.03.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1015682
- Termen limită
- 16.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 048-109290
- Documentație de atribuire
- DF1041975
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Contractual SPITALE - LOT I si LOT II.docx.p7s
- conditiile generale Spitale - LOT I si LOT II.docx.p7s
- CS achizitie lucrari Spitalul Judetean (1) forma finala 28 12.doc.p7s
- CS achizitie lucrari SpMun forma finala 28.12.doc.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part01.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part02.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part03.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part04.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part05.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part06.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part07.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part08.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part09.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part10.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part11.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part12.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part13.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part14.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part15.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part16.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part17.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part18.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part19.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part20.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part21.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part22.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part23.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part24.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part25.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part26.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part27.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part28.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part29.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part30.rar.p7s
- documentatie tehnica Judetean.part31.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part01.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part02.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part03.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part04.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part05.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part06.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part07.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part08.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part09.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part10.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part11.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part12.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part13.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part14.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part15.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part16.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part17.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part18.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part19.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part20.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part21.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part22.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part23.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part24.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part25.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part26.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part27.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part28.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part29.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part30.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part31.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part32.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part33.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part34.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part35.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part36.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part37.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part38.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part39.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part40.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part41.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part42.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part43.rar.p7s
- Documentatie Tehnica Spitalul Municipal.part44.rar.p7s
- FisaDate_DF1041975.pdf
- formulare.docx.p7s
- JUDETEAN-1EXPERTIZA TERMICA SI AUDIT ENERGETIC SPIT JUD.pdf.p7s
- MUNICIPAL - EXPERTIZA TERMICA SI AUDIT ENERGETIC.zip.p7s
- MUNICIPAL -EXPETIZA TEHNICA.pdf.p7s
- MUNICIPAL -TERMOVIZIUNE.pdf.p7s
Loturi (2)
Estimat: 57.903.584,92 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | “Executia lucrarilor pentru proiectul “CRESTEREA PERFORMANTEI … | 28.305.217,72 RON | Anulat | — |
| 2 | “Executia lucrarilor pentru proiectul “CRESTEREA PERFORMANTEI … | 29.598.367,20 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.