Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Cabluri si conductoare de medie tensiune
- Număr anunț
- CN1009593
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- IPROEB SA (CUI 566930)
- Cod CPV
- 31321220-0 · Cablu de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.927.650 RON
- Valoare atribuită
- 10.123.411,91 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.03.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1021112
- Termen limită
- 10.04.2019 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 048-111277
- Documentație de atribuire
- DF1041586
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini, specificatii tehnice si anexe Cabluri si conductoare medie tensiune.rar.p7s
- FisaDate_DF1041586.pdf
- formulare Cabluri si conductoare medie tensiune.rar.p7s
- model acord cadru si contract subsecvent.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IPROEB SA CUI RO 566930
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ICME ECAB SA CUI RO 11703669
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRYSMIAN CABLURI ŞI SISTEME SA CUI RO 1520931
Valoare atribuită
10.123.411,91 RON
din 14.927.650 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 4.804.238,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.